معرفی

درباره ما

   به رایانورد خوش آمدید.

 

رسالت رایانورد مشتری مداری و ارائه بروز ترین خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در كمترین زمان و با كمترین هزینه می باشد.

شركت داده پردازی رایانورد در سال 1392 با حضور جمعی از اساتید و كارشناسان فعال در حوزه فناوری اطلاعات بنا نهاده شد. این شركت با بهره گیری از كارشناسان و متخصصان  جوان و با انگیزه كشورمان، تمام تلاش خود را در جهت بومی سازی فناوری های نوین در عرصه فناوری اطلاعات بكار بسته است. نگرش علمی و دانش بنیان مدیران این مجموعه سبب رشد سریع و گسترش كمی و كیفی فعالیت های رایانورد در صنعت فناوری اطلاعات شده است. رایانورد با بكار گیری آخرین متدهای بین المللی، پاسخی مناسب برای نیاز مشتریان ارائه نموده است. ما از آغاز تا به امروز تمركز خود را بر جلب رضایت مشتری معطوف كرده ایم، و همواره از نظرات و پیشنهادات سازنده ایشان استقبال می كنیم.

با توجه به گسترش روز افزون فناوری اطلاعات در همه عرصه، بخصوص در سال های اخیر، نگرش سازمان ها و شركت ها به این حوزه، بطور كامل دگرگون شده است. وابستگی فزاینده راهكارهای اجرایی و مدیریتی سازمان ها به فناوری اطلاعات باعث نگرانی عمیق مسئولین و مدیران ارشد گردیده است. این نگرانی ها در مواردی همچون امنیت اطلاعات، اطمینان از دسترس پذیری مداوم اطلاعات، امكان بومی سازی و تطبیق فناوری با نیاز مشتری، مدیریت هزینه های پیاده سازی، استفاده از خدمات پشتیبانی و ...  بیشتر قابل لمس میباشد.

رایانورد تمام توان خود را بكار گرفته است تا برای رفع تمامی دغدغه های مشتریان راهكارهایی متناسب ارائه نماید.

برخی از زمینه های فعالیت رایانورد:

-  مشاوره: ارائه مشاوره تخصصی در تمام زمینه های فناوری اطلاعات.

-  نرم افزار: طراحی و پیاده سازی سیستم های اختصاصی نرم افزاری با بررسی و تحلیل نیاز مشتری.

-  شبكه: طراحی و  پیاده سازی راهكارهای گوناگون در حوزه زیر ساخت شبکه های کامپیوتری

-  امنیت: ارائه راهکارهای امنیتی در حوزه مدیریتی و سامانه های اطلاعاتی

-  سخت افزار: تهیه و توزیع سخت افزار مورد نیاز فناوری اطلاعات

 - آموزش: آموزش تخصصی در تمامی حوزه­های فناوری اطلاعات به كلیة مخاطبان اعم از سازمانها، شركت ها، اشخاص و ...

0%